הגעתם לרגע המיוחל בו כל שנותר הוא לבחור את ארונות האמבטיה האהובים עליכם ותואמים במדויק את חזונכם העיצובי, תיהנו מהרגע ובואו לתצוגה שלנו בחברת 'דר קרמיקה', בה תוכלו ליהנות ממגוון עצום של סוגי ארונות אמבטיה שונים. החל מעיצובים מודרניים וכלה בסוגי התקנה שונים (ארונות אמבטיה תלויים או עומדים) אצלנו תמצאו את הכל! ויתרה מכך, המומחים שלנו ידאגו גם להתאמת הארון אמבטיה המעוצב שיתאים לרצונכם ובד בבד ידאגו להתאים לכם את ארונות האמבטיה הנכונים ביותר, בבחינת מידות, גדלים, צורכי שימוש ונוחות. כך שלכם נותר רק להגיע ולבחור!

לחצו כאן להמשך קריאה >>

 

This album doesn't contain any items

 

עיצוב הבית והזמנת הפריטים הנכונים לו הם רגע חשוב ומשמח במיוחד, אך כיצד עושים זאת נכון? מה חשוב לזכור טרם התכנון וההזמנה ועוד טיפים חשובים לרכישה נכונה ממתינים לכם בדגשים הבאים:

  • בחירה נכונה על פי עיצוב -  חשוב להתאים את עיצוב ארון האמבט לחלל האמבט כולו על מנת ליצור הרמוניה בחלל ואווירה נעימה של זרימה.
  • בחירה נכונה על פי מידות וממדים – חשיבות בחירת ארון אמבטיה עפ"י מידות נכונות וממדים תואמים הינה קריטית ולא ניתנת לביטול, שהרי בבחירת ממדים לא נכונים המותאמים לגודל חלל האמבט לא יתאפשר שימוש נוח, נכון ואידאלי בארונות האמבט או שמא לא תתאפשר כלל התקנה של הארון. על כן, טרם ההזמנה יש למדוד היטב את הקירות ואת החלל בו יונח הארון או להזמין שירות מדידה.
  • בחירה נכונה על פי צורך ושימוש – לפני הרכישה יש להתייעץ עם אנשי המקצוע המיומנים אשר יתאימו את ארונות האמבטיה לצורכיכם ולאופן השימוש שלכם, בין אם אתם זקוקים לארון אמבט תלוי, עומד וכיוב'.
  • בחירה נכונה על פי מחיר – בחירה של ארון אמבטיה לפי מחיר הינה בחירה נכונה והגיונית, שהרי הרכישות לבית הן רבות ומלוות בהוצאות נכבדות שאותם יש לחשב בקפידה.
  • בחירה נכונה על פי איכות – ארונות אמבטיה חשופים לנזקי המים והלחות, על כן יש להקפיד על רכישה נכונה של ארונות אמבטיה איכותיים ועמידים אשר יחזיקו מעמד לאורך שנים, באיכות ועמידות ללא פשרות.
    בחירה נכונה באחריות -  הקפידו כי החברה ממנה רוכשים אתם את ארונות האמבטיה יהיו באחריות.