ארונות אמבטיה

דף הבית / ארונות אמבטיה

ארון אמבטיה בעיצוב אישי, והיתרונות שלו איך מעצבים חדר רחצה? מה היתרון של התאמה אישית על פני האפשרויות המוכנות מראש?

חדרי רחצה צריכים להיות מעוצבים בסגנון שיהפוך אותם גם לנעימים ומרווחים וגם לבטיחותיים. בניגוד לרוב החדרים בבית, חדרי רחצה הם מקום שבו מצטברות כמויות גדולות של מים ולחות. מצד שני, חדרי הרחצה חייבים להישאר פונקציונאליים מבחינת פתרונות אחסון. אז כדי לתת מענה על הדרישות השונות, כדאי להשקיע מחשבה באופן שבו בוחרים ארון אמבטיה.

היתרונות של ארון אמבטיה בעיצוב אישי

המשמעות של עיצוב אישי היא קודם כל התאמה לטעם האישי. אם מעצבים ארון בהתאמה אישית לצרכים של קהל היעד ולא רק מתוך קטלוג גנרי, מקבלים מענה לכל דרישה ובקשה של הלקוח. בחללים חשובים כגון חדרי רחצה ואמבטיה, יש לזה משמעות מיוחדת והשפעה דרמטית על איכות החיים של כל בני המשפחה.

עיצוב אישי לחיסכון במקום
אבל האמת היא שהיתרונות של התאמה אישית לא כוללים רק את ההיבט העיצובי. מלבד האפשרות להתאים כל ארון כזה לטעם האישי מבחינת עיצוב, כדאי להביא בחשבון גם את החיסכון במקום. אם מתכננים ארון בהתאמה אישית – ניתן לקבוע במדויק מה יהיו המידות שלו, מה יהיה הרוחב של המגירות, איפה בדיוק יהיו המדפים וכן הלאה.

מגיע לך את העיצוב האישי הטוב ביותר
ניסיון של מעל 20 שנה הופך את משפחת דר קרמיקה לחברה מובילה שיכולה לעמוד לרשותך בכל מקרה של דילמה או התלבטות. כעת למשל אנו מזמינים אותך לאולם התצוגה שלנו, על מנת שיהיה לך קל לשאוב השראה מכ-100 מותגים מכל העולם. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם לעיצוב הארון שלכם.