מהם היתרונות של חיפוי קירות באמצעות אריחים מעוצבים?

חיפוי או ריצוף צריכים לשמש גם כפתרון פונקציונאלי וגם כפתרון אסתטי. אם רוצים ליהנות מהיתרונות השונים של אריחים ופתרונות ריצוף, ניתן למשל לבחור אותם על פי חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר אותם. אבל במקביל, חשוב להשוות בין סוגים שונים של אריחים גם לפי איך שהם נראים.

כל האריחים שחיפשת בקטלוג של דר קרמיקה 
קטלוג המוצרים של דר קרמיקה יעזור לך להשוות בין סוגים שונים של אריחים מעוצבים. אם חשוב לך שהאריחים הבאים שישמשו לטובת ריצוף או חיפוי קירות יהיו גם חזקים ועמידים וגם יפים ומעוצבים, נציגינו ישמחו לעזור לך.

השוואת אריחים וחיפויים בקלות ובנוחות
השוואה בין סוגים שונים של אריחים מעוצבים מראה בצורה ברורה את היתרונות של הציור. אריחים מצוירים מתפקדים בצורה מלאה ואופטימאלית בתור חיפוי קירות או ריצוף שקל לתחזק ולנקות אותו, תוך כדי שהם משנים את האופי של חלל הפנים. יתרה על כך, זהו פתרון עיצוב אלגנטי שלא תופס מקום יקר ערך גם בדירות או בתים קטנים.

מדוע כדאי לבחור בחיפוי וריצוף עם אריחים מצויירים ?
העיצוב האלגנטי הופך את האריחים לחלק חשוב בחלל הפנים של הבית. את האריחים אפשר לשלב בחדרים שונים ובהם מטבח, חדרי שינה, חדרי רחצה, חדרי שירות ועוד. מצד אחד, האריחים עצמם נראים מעולים והם משדרגים את העיצוב ואת הערך של הנכס. מצד שני, הם נוחים מאוד לתחזוקה וקל לנקות אותם.

בנוסף לכך, אפשר לשלב בין אריחים שמיועדים לחיפוי קירות לבין אריחים שמיועדים לריצוף. בין אם בוחרים בפתרונות חיפוי או ריצוף, צריך לבחור היטב את העיצוב של האריחים ואת הסגנון שלהם.

מהבחירה ועד ההתקנה – דר קרמיקה כאן בשבילך
דר קרמיקה היא חברת בת של דר בנין, שהינה קבלנית בניית בתים פרטיים כבר 20 שנים. ניסיון עשיר כזה מאפשר לנו לעזור להתאים לכל לקוח את המוצר שנכון עבורו. כמו כן, אנו גאים להזמין אותך אל אולם תצוגה חדש שמשתרע על 700 מ"ר ובו מגוון אריחים מצויירים ברמה שלא הכרת.