מה ההבדל בין כיורים למטבח לבין כיורים לאמבטיה ? כיצד בוחרים כלים סניטריים בראש שקט ?

כיור הוא כלי סניטרי שבו משתמשים באופן קבוע. מלבד ההשפעה של כיור על עיצוב חלל הפנים של חדרי אמבטיה, מטבח או שירותים, צריך להביא בחשבון את העמידות שלהם. בשביל להבטיח את העמידות של הכיור, בודקים למשל באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לייצר אותו.

עיצוב חלל הפנים של חדרי אמבטיה, מטבח או שירותים צריך להתחיל בהתייעצות עם בעלי מקצוע. כך לא רק משווים בין סוגים שונים של כיורים, אלא גם מבררים מה המשמעות מבחינת ההתקנה. אם אפשר לרכז את כל תהליך הרכישה וההתקנה תחת קורת גג אחת – ניתן לחסוך זמן והוצאות.

כל פתרונות הסניטציה תחת קורת גג אחת
דר קרמיקה מציעה סטנדרט מקצועיות ושירות שלא נראו כמוהם בענף. בשביל לעזור לך למצוא פתרונות לחדרי הבית השונים, השקנו לאחרונה אולם תצוגה של 700 מ"ר עם כ-100 מותגים מכל העולם. מבחינתך, הצעד הבא הוא להגיע ולקבל הנחות ענק ומבצעים לרגל פתיחת אולם התצוגה החדש.

מאפיינים של כיורים לאמבטיה לעומת כיורים המיועדים למטבח
כיורים למטבח ולאמבטיה דומים במספר מאפיינים. קודם כל, שניהם צריכים לתת מענה על דרישות של היגיינה. בשביל להשתמש לאורך זמן בכיורים שמיועדים עבור חדרי אמבטיה, שירותים או מטבח, בוחרים אותם על פי הקלות שבה ניתן לנקות אותם. כמו כן, מדובר על כיורים שמתוכננים בהתאם לאופי השימוש בחדרי האמבטיה או המטבח ובמידות מדויקות לפי צרכי הלקוחות.

מנגד, כיורים לאמבטיה שונים מהכיורים למטבח. בעוד בחלק מהמטבחים יש למשל כיור כפול להפרדה בין כלים חלביים ובשריים, באמבטיה אין דרישה כזו. כמו כן, בחדרי אמבטיה ורחצה בדרך כלל מעדיפים כיורים קטנים כדי לחסוך במקום – בעוד במטבח מחפשים כיור כמה שיותר גדול שיכול להכיל כמה שיותר כלים.

אנשי המקצוע של דר קרמיקה יודעים מה מתאים לך
דר קרמיקה מציעה שקיפות והגינות לאורך כל תהליך הבחירה והרכישה. אצלנו מחכים לך ליווי צמוד עד להתקנה מוצלחת ושביעות רצון מלאה, במחירים הוגנים ומשתלמים. לבחירת כיורים לאמבטיה או למטבח, כדאי לך להשאיר פרטים באתר.