מה כדאי להביא בחשבון כשבונים מקלחון מעוצב? איך בוחרים מקלחון? ולמי פונים כדי לקבל הכוונה?

מקלחון הוא פתרון מעולה שיכול להתאים גם לחדרי אמבטיה קטנים וגם לחדרי אמבטיה גדולים. בחדרי אמבטיה קטנים, ניתן לראות באופן ברור את היתרון של מקלחון על פני אמבטיה רגילה. כמו כן, אפשר כיום להשתמש באותו מקלחון גם כדי לחסוך במקום בלי להתפשר על איכות החיים והבטיחות – וגם כדי לעצב את האמבטיה.

בשביל לעשות את זה נכון, חשוב לבחור מקלחון לאמבטיה ברמה גבוהה ולהתייעץ עם בעלי מקצוע. במידה ומתלבטים בין בעלי מקצוע, רצוי לתת עדיפות לחברה מנוסה שמכירה את התחום ובקיאה בו.

יש מי שיעזור לך לבחור מקלחון לאמבטיה
הצוות של דר קרמיקה מבין את החשיבות של מקלחון מעוצב עבור חדר האמבטיה שלך. כדי לעזור לך להשוות בין סוגים שונים של מקלחונים ופתרונות נוספים, אנו מעמידים לרשותך אולם תצוגה מפואר שמשתרע על פני מעל 700 מ"ר. אחרי ביקור באולם תצוגה כזה והשראה מכ-100 מותגים מכל העולם, אין סיכוי שלא נבטיח את שביעות הרצון שלך!

טיפים לבחירת מקלחון מעוצב
מקלחון בוחרים לפי המידות, סוג הפתיחה של הדלת וסגנון העיצוב. בשלב הראשון כדאי לקחת מידות מדויקות של חדר האמבטיה, על מנת לדאוג שהפתיחה של הדלת תהיה נוחה והשימוש במקלחון יישאר בטיחותי גם עבור מבוגרים וגם עבור ילדים.

בשלב השני, ניתן להתאים כל סוג של מקלחון לסגנון עיצוב מועדף. בסגנון עיצוב מודרני למשל, הדגש יהיה על קווים גיאומטריים וישרים. לעומת זאת, מקלחון בעיצוב קלאסי יכול להיות עם הדפס ועיטורים.

מענה לדרישות שלך תחת קורת גג אחת
הקטלוג של דר קרמיקה יעזור לך להשוות בין סוגים שונים של מקלחונים כדי לעצב חדר אמבטיה מושלם. אנו נעמוד לרשותך בשלבים השונים של התהליך ונעזור לך להתאים גם את בחירת המקלחון וגם לתאם את ההתקנה.

אז כדי להצטרף אל רשימת הלקוחות המרוצים של דר קרמיקה, אפשר להגיע אלינו לאולם התצוגה החדש. במקביל, כדאי להשאיר פרטים באתר ולברר עוד היום על דגמים מעולים של מקלחון לאמבטיה בעיצוב אקסקלוסיבי.