איך בוחרים ריצוף? מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים בריצוף קרמיקה?

בחירה נכונה של ריצוף יכולה להשביח את ערך הנכס, לגוון את העיצוב ולתת מענה על שורה ארוכה של צרכים פרקטיים. עיצוב ברמה גבוהה יכול להתאים גם לחלל הפנים וגם לחלל החוץ ורבים משתמשים בו כדי למנוע החלקה. כמו כן, קיימים סוגים שונים של אריחים לבחור מתוכם וחומרי גלם מעולים שבהם אפשר להשתמש כדי לרצף בלי לחרוג מהתקציב.

הבית החדש שלך לריצוף
אולם התצוגה של דר קרמיקה משתרע על פני מעל 700 מ"ר ומאפשר לך לבחור מבין כ-100 מותגים שונים. אפשרויות רבות כל כך מבטיחות את שביעות הרצון שלך גם עכשיו וגם אחרי ההתקנה, אז יועצי העיצוב שלנו עומדים לרשותך עם התשובות לשאלות הנפוצות ולעזור לכם לעצב את בית חלומותיכם.

טיפים לבחירת ריצוף לבית
ריצוף צריך לבחור לפי האופן שבו עומדים להשתמש בו והמקום המתוכנן בבית או בחוץ. ברוב המקרים, אריחי ריצוף שמתאימים לבית לא יתאימו לחצר, לגינה, לגג או למרפסת. עם זאת, התייעצות עם בעלי מקצוע מאפשרת לרכז את הדרישות תחת קורת גג אחת ולבחור פתרונות ריצוף בהתאמה אישית.

היתרונות של ריצוף קרמיקה
אריחי קרמיקה מתאפיינים בשכבה עליונה אטומה למים ובפני רוב הכתמים. המשמעות היא עמידות גבוהה של אריחי ריצוף מן הסוג הזה לסוגים שונים של כתמים וניקיון קל ופשוט גם אחרי הצטברות של לכלוך. במקביל, אריחי קרמיקה זוכים להצלחה כי הם מונעים חלחול של המים ובגלל שהם עמידים באופן טבעי לתנאי לחות. ספציפית בתוך הבית, אפשר להשתמש באריחים כאלה לחללים שונים ובהם חדרי אמבטיה, שירותים, מקלחת וכן הלאה.

כל הריצוף שמתאים לך – מול חברה משפחתית
הקטלוג של דר קרמיקה מביאה אליך מוצרים מעולים של חברה משפחתית. אנו שומרים על אווירה משפחתית ונעימה גם באולם התצוגה החדש ולרשותנו צוות מומחים שעומד לרשותך עם מענה לכל התלבטות. אצלנו מציבים סטנדרט מקצועיות ושירות שלא נראו כמוהם בענף, עד לשביעות הרצון המלאה שלך. אז אם בדיוק עכשיו יש לך התלבטות לגבי ריצוף לבית – כדאי ללחוץ ולהשאיר פרטים כאן.