חדר אמבטיה מעוצב בקלי קלות

כיצד בוחרים את ארונות האמבטיה הנכונים? אילו אריחי קרמיקה מתאימים לחדר רחצה מודרני? או קלאסי דווקא.

האופן שבו מעצבים חדרי רחצה ואמבטיה משפיע באופן ישיר על איכות החיים. קודם כל, זה החדר שבו אנחנו צריכים להרגיש הכי בנוח גם ברגעים פרטיים ואינטימיים של היום.
יתרה מזאת, מדובר בחדר שחשוף להמון לחות ומים. אז כדי לעצב חדרים כאלה ברמה גבוהה ולהבטיח עמידות לשנים רבות, צריך לבחור היטב את המוצרים הרלוונטיים.
לאמבטיה שלך מגיע את המוצרים הטובים ביותר עבורך.

הקטלוג של דר קרמיקה כולל מבחר רחב של מוצרים בעיצובים עדכניים. אנו מעמידים לרשותך אולם תצוגה שלא נראה כמוהו בדרום, עם סטנדרט מקצועיות ושירות שלא נראו כמוהם בענף.

אז אם ברצונך לעצב מחדש חדרי אמבטיה ורחצה – הגעת לכתובת הנכונה.

טיפים לעיצוב חדר אמבטיה
הדרך הכי טובה לעצב חדר אמבטיה היא להתמקד בפתרונות מתאימים שמסוגלים להתמודד עם הלחות והרטיבות. כך לדוגמה אריחי קרמיקה יכולים להיות פתרון מעולה כחיפוי עבור הקירות, כי הם עמידים לאורך זמן וקל לנקות אותם. עם זאת, בחירה של ארונות אמבטיה מחייבת התייחסות למאפיינים של פתרונות אחסון. ואל דאגה, בכל סגנון שבחרת, בין אם נקי ומודרני או קלאסי מפורזל – ישנם פתרונות המתאימים לכל עיצוב שהוא.

פתרונות אחסון עבור חדר רחצה
המטרה של ארונות אמבטיה ופתרונות אחסון היא לחסוך במקום ולעשות סדר בבלאגן. בחדרים רטובים עם לחות גבוהה, צריך לבדוק מאיזה חומרי גלם הארונות מיוצרים. כמו כן, כדאי למדוד היטב את המידות של הארון ביחס למקום הפנוי. כך דואגים שהארונות יהיו נגישים ושיהיה גם קל להגיע אל הציוד שמאחסנים בתוכם.

אולם תצוגה אחד – כל המוצרים שאתה מחפש לעיצוב הבית
דר קרמיקה גאה להזמין אותך אל אולם תצוגה חדש של 700 מ"ר עם כ-100 מותגים מכל העולם. אנו מתחייבים בפניך לסטנדרטים גבוהים של שקיפות והגינות לאורך כל תהליך הבחירה והרכישה, עם ליווי צמוד עד להתקנה מוצלחת ושביעות רצון מלאה.
בנוסף לכך, דר קרמיקה מתמחה בהבנת הצרכים והתאמת מוצרים על בסיס ניסיון רב שנים.

רוצה להגיע אלינו ולקבל הנחות ענק ומבצעים לרגל פתיחת אולם התצוגה החדש? אנו מחכים לך עם מוצרים חדשים עבור חדר אמבטיה שלך ונשמח לצרף אותך אל רשימת הלקוחות של חברה משפחתית.