כיצד לבחור חיפויי קרמיקה לאמבטיה

מהם היתרונות של גרניט פורצלן בכל הנוגע לעיצוב הפנים? כיצד בוחרים חיפוי קרמיקה בחכמה?

הדרך שבה בוחרים חיפוי לקירות באמבטיה משפיע על העמידות שלהם לאורך זמן. בניגוד לחדרים רגילים ויבשים, חדרי אמבטיה ורחצה סופגים לחות ורטיבות.

כפועל יוצא מכך, קיר גבס למשל בכלל לא רלוונטי ברוב חדרי האמבטיה והשירותים ואפילו קירות בטון חשופים סופגים נזקים עם הזמן. מנגד, אריחי גרניט פורצלן יכולים להיות פתרון מעולה.

יש לך התלבטות? בשביל זה אנחנו כאן!

המומחים של דר קרמיקה יכולים לעזור לך לבחור בין שלל חיפויי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן עבור חדרי אמבטיה ושירותים. אם חשוב לך לרכז את כל השאלות תחת קורת גג אחת, אנו מזמינים אותך אל אולם תצוגה שמשתרע על מעל 700 מ"ר וזמין עבורך עם מעל 100 מותגים מכל העולם.

כך בוחרים חיפויי קרמיקה לאמבטיה

השוואה בין סוגים שונים של חיפויי קרמיקה מתחילה בהתאמה שלהם אל החדר שאליו הם מיועדים. מטבע הדברים, חיפוי או ריצוף בחדרי שינה לא דומים לריצוף או לחיפוי המתאימים לחדרים רטובים.

כדי להבטיח חיפוי וריצוף שיחזיקו מעמד לאורך זמן, כדאי להשוות בין האריחים על פי המפרט שלהם. כמו כן, מומלץ לרכוש את האריחים דרך חברה שמספקת גם שירותי ייעוץ וגם שירותי התקנה. כך ניתן לחסוך בזמן ובהוצאות – כמו גם התקנה מוצלחת בשביעות רצון מלאה של כל הגורמים המעורבים.

היתרונות של גרניט פורצלן לעיצוב חדרי אמבטיה (וחדרים נוספים)

אריחי גרניט פורצלן זוכים להצלחה כי הם מתאימים לחדרים שונים בבית. את האריחים אפשר לבחור לפי התקציב, הגודל והעיצוב וניתן גם להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הדגמים שמתאימים עבור חדרי אמבטיה ושירותים.

אולם התצוגה שישדרג את איכות החיים שלך

המטרה של דר קרמיקה היא להעמיד לרשותך מעל 20 שנות ניסיון. עם זאת, אנו גאים להיות חברה משפחתית שבה גם האווירה משפחתית.

אז כדי להתחיל את תהליך העיצוב ברגל ימין ולבחור חיפויי קרמיקה לאמבטיה ברמה גבוהה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי של דר קרמיקה או להגיע לביקור באולם התצוגה החדש.